Prague Education Center –
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Více než jazyková škola
Kazachstán +7 727 312 26 43  (+420) 222 511 155 Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-1
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-2
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-3
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-4
Пражский образовательный Центр

Integrační aktivity pro zahraniční studenty

Пражский образовательный Центр

Integrační aktivity pro zahraniční studenty

Studium v zahraničí není jen psaní seminárních prací a nekonečné hodiny strávené nad knihami v knihovně. My, v Pražském vzdělávacím středisku, to naprosto chápeme, a proto se snažíme našim zahraničním studentům maximálně zpestřit jejich studijní život v cizí zemi.

Našim studentům nabízíme širokou škálu různých integračních aktivit, kterých se mohou ve svém volnu či v rámci studia zúčastnit. Seznámí se tak s novými lidmi, poznají blíže české tradice a kulturu a zažijí nezapomenutelné zážitky. A to všechno aniž by utratili jedinou korunu!

Mezi jedny z nejčastějších a nejoblíbenějších aktivit patří ty sportovní. Jak jinak se lehce a nenuceně seznámit s jinými studenty a zbavit se ostychu než kolektivním sportem? A mezi jakými aktivitami si mohou naši studenti vybírat?

  • Fotbal
  • Volejbal
  • Jóga
  • Plavání
  • Rafting

Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 1Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 2Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 3


 Velmi oblíbený mezi studenty je také turnaj v laser game. Účastníci turnaje se rozdělí na týmy podle škol, vezmou na sebe speciální oblečení, do rukou laserové zbraně a vyrazí do akce. Naposledy se studenti našeho střediska umístili na krásném, druhém místě.

Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 4

Pro zdokonalení jazyka, rozšíření znalostí a seznámení se s novými lidmi pořádá naše středisko také jazykový klub, v rámci kterého besedují naši studenti se studenty středních a vysokých škol na nejrůznější témata.

Poznat tradice a zvyky znamená blíže pochopit i lidi a kulturu dané země. Na to pamatujeme i v našem vzdělávacím středisku, a proto organizujeme i takové aktivity. Krásným příkladem poznávání českých tradic je tvorba adventních věnců, které vytvářeli naši studenti za pomoci studentů ze střední školy Jarov.

Studenti se vzájemně obohacují i v oblasti svých vlastních znalostí a zkušeností. Například v Liberci studenti ze Střední průmyslové školy textilní prezentovali našim studentům své modely. Naši studenti je na oplátku obohatili popisem tradičních krojů a módních zvyků v Rusku a na Ukrajině.

INFORMAČNÍ A REGISTRAČNÍ ODDĚLENÍ: 

Telefon: (+420) 222 511 155,

Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110

E-mail: info@pec.cz

Спасибо!
Ok
Спасибо!
Урок был отослан.
А еще у нас есть
онлайн-уроки
Посмотреть!
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!