Prague Education Center –
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Více než jazyková škola
Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110
Osobní účet
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-1
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-2
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-3
Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 0-4
Пражский образовательный Центр

Integrační aktivity pro zahraniční studenty

Пражский образовательный Центр

Integrační aktivity pro zahraniční studenty

Studium v zahraničí není jen psaní seminárních prací a nekonečné hodiny strávené nad knihami v knihovně. My, v Pražském vzdělávacím středisku, to naprosto chápeme, a proto se snažíme našim zahraničním studentům maximálně zpestřit jejich studijní život v cizí zemi.

Našim studentům nabízíme širokou škálu různých integračních aktivit, kterých se mohou ve svém volnu či v rámci studia zúčastnit. Seznámí se tak s novými lidmi, poznají blíže české tradice a kulturu a zažijí nezapomenutelné zážitky. A to všechno aniž by utratili jedinou korunu!

Mezi jedny z nejčastějších a nejoblíbenějších aktivit patří ty sportovní. Jak jinak se lehce a nenuceně seznámit s jinými studenty a zbavit se ostychu než kolektivním sportem? A mezi jakými aktivitami si mohou naši studenti vybírat?

  • Fotbal
  • Volejbal
  • Jóga
  • Plavání
  • Rafting

Integrační aktivity 1Integrační aktivity 2Integrační aktivity 3Integrační aktivity 4Integrační aktivity 5Integrační aktivity 6

Velmi oblíbený mezi studenty je také turnaj Školní liga lasergame. Účastníci turnaje se rozdělí na týmy podle škol, vezmou na sebe speciální oblečení, do rukou laserové zbraně a vyrazí do akce. Naposledy se studenti našeho střediska umístili na krásném druhém místě.

Integrační aktivity pro zahraniční studenty - 1

Poznat tradice a zvyky znamená blíže pochopit i lidi a kulturu dané země. Na to pamatujeme i v našem vzdělávacím středisku, a proto organizujeme i takové aktivity. Zveme Centrum integrace cizinců s lekcemi, kde učitelé jezdí se svými studenty po Čechách  -  do Kutné Hory, do Českého Ráje, na Vánoční trhy, kde získají nejen požitek z akce, ale dostanou k tomu i výklad, kde se naučí něco o historii a tradicích, odkud se vzali a jak se aktuálně dodržují. Krásným příkladem poznávání českých tradic je tvorba adventních věnců, které vytvářeli naši studenti za pomoci studentů ze střední školy Jarov.

Pro zdokonalení jazyka, rozšíření znalostí a seznámení se s novými lidmi pořádá naše středisko také jazykový klub, v rámci kterého besedují naši studenti se studenty středních a vysokých škol na nejrůznější témata.

Integrační aktivity-1 1Integrační aktivity-1 2Integrační aktivity-1 3

Co se praktičnosti týče, nabízíme také pomoc při vyplňování formulářů jako jsou například přihlášky na Vysoké školy, kam je mají studenti odevzdat a co vše je vlastně potřeba při hlášení se na školu, a samozřejmě, co je velmi důležité a užitečné, jak by se cizinci měli chovat v cizí zemi.Seznámit je s pravidly a zákony, které zde platí a nemuseli by je jen tak napadnout.

Studenti se vzájemně obohacují i v oblasti svých vlastních znalostí a zkušeností. Například v Liberci studenti ze Střední průmyslové školy textilní prezentovali našim studentům své modely. Naši studenti je na oplátku obohatili popisem tradičních krojů a módních zvyků v Rusku a na Ukrajině.

INFORMAČNÍ A REGISTRAČNÍ ODDĚLENÍ: 

Telefon: (+420) 222 511 155,

Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110

E-mail: info@pec.cz

Спасибо!
Ok
Спасибо!
Урок был отослан.
А еще у нас есть
онлайн-уроки
Посмотреть!
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!