Prague Education Center –
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Více než jazyková škola
Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110
Osobní účet
Пражский образовательный Центр

Semestrální kurz v Brně

Пражский образовательный Центр

 

Chtěli byste se co nejrychleji naučit česky na úroveň B2? Pak jsou pro vás semestrální kurzy ideálním řešením!

 

Základní parametry programů

Semestrální program

Začátek podávání přihlášek:

zápis zahájen

Počet hodin:   

700 akademických hodin českého jazyka

Délka*

od 6. ledna 2021 do 30. června 2021

Poslední termín zápisu**

konec listopadu

Cena, v Eurech***

2750

Brno je druhé největší město v České republice, které je současně hlavním studentským centrem země.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Intenzita výuky

PEC na semestrových kurzech věnuje českému jazyku týdně 25-30 akademických hodin. Studenti studují v pohodlných třídách od pondělí do pátku. Volné jsou víkendy – sobota, neděle a státní svátky.

 

Program kursu

Studijní programy Pražského vzdělávacího střediska jsou považovány za autorské a byly vytvořeny přímo pro PEC kvalifikovanými pedagogy a učiteli, specializujícími se na výuku českého jazyka pro cizince. Programy jsou neustále vylepšovány, testovány a aktualizovány. Doplňujeme je novými metodikami a materiály.

Od roku 2006 se účastníci kurzů Pražského vzdělávacího střediska účastní přednášek na předních českých univerzitách ještě v době přípravy k přijetí na vysokou školu. To umožní začlenit se do studentského kolektivu, dozvědět se více o učitelích a profesorech, seznámit se se studenty a osvojit si odbornou terminologii. Studenti PEC se nejen připravují k přijetí na českou vysokou školu, ale také se adaptují na další studium.

Učitelé

Na semestrových kurzech PEC vyučují češtinu kvalifikovaní učitelé. Naši učitelé jsou rodilí mluvčí, kteří mají mnohaleté zkušenosti s výukou jak na českých školách, tak i na vysokých školách. Učitelé absolvují stáže pro zlepšení výuky českého jazyka cizincům. Téměř všichni učitelé na PEC jsou polygloti, a kromě češtiny ovládají i angličtinu, ruštinu nebo němčinu.

Studentské skupiny

Jedním z hlavních pravidel Pražského vzdělávacího centra je výuka v malých skupinách. Díky tomu mají učitelé příležitost najít individuální přístup ke každému studentovi. Na začátku školního roku provádíme testování, které nám umožňuje určit úroveň znalostí studentů. Dále rozdělujeme studenty do skupin a pro každou z nich vybereme nejvhodnější metodiku výuky.

Studijní materiály

Metodici a učitelé Střediska vybírají pro kursy nejlepší výukové materiály. Ve třídě používáme nejen učebnice, ale také beletrii, animované filmy, filmy, seriály, televizní pořady a denní tisk. Díky tomu studenti nejen rozvíjejí své akademické znalosti, ale také zdokonalují svoji mluvenou češtinu.

Informační a registrační oddělení: 

Telefon: (+420) 222 511 155,

Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110

E-mail: info@pec.cz

 

 

Спасибо!
Ok
Спасибо!
Урок был отослан.
А еще у нас есть
онлайн-уроки
Посмотреть!
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!