Prague Education Center –
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Více než jazyková škola
Kazachstán +7 727 312 26 43  (+420) 222 511 155 Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110
Пражский образовательный Центр

CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS

Пражский образовательный Центр

K přijímacím zkouškám na české vysoké školy potřebujete ovládat český jazyk na úrovni B2. Osvojení českého jazyka na ještě vyšší úrovni není však to jediné, co vám Prague Education Center může nabídnout. Kromě studia, organizujeme celou řadu mimoškolních aktivit, jejichž cílem je rozvíjet přesně ty vlastnosti, které se budou budoucím studentům hodit při adaptaci mezi novými vysokoškolskými spolužáky. Studovat na evropské vysoké škole může opravdu každý.

NEJEN JAZYKOVÁ PŘÍPRAVA

Do naší přípravy k přijímacím zkouškám nespadají jen kurzy českého jazyka. V rámci našeho vzdělávacího programu užíváme nové metodiky a technologie, které jiné školy nepoužívají, především kvůli jejich vysoké ceně a zdlouhavému procesu přípravy nových vzdělávacích postupů a prvků. Podívejte se na dlouhý seznam bonusů, které získáte jenom v našem centru:

✓ Komunikace s českými studenty

Všechny naše pobočky, v Praze, Brně i Liberci, se nacházejí v blízkosti vysokých či středních škol. Díky tomu se naši studenti okamžitě ocitnou v cizojazyčném prostředí. Během studia v našem centru budete mít možnost mluvit s českými studenty vašeho věku. Navíc, naše centrum organizuje společné hodiny konverzace a další společné události. A to vše zcela zdarma!!!

✓ Sportovní akce pro studenty

U nás se můžete aktivně zapojit do oblíbených českých sportů, abyste si mohli po nástupu na vysokou školu rychleji najít nové přátele mezi českými studenty. Těm z Vás, kteří dělají sport závodně, najdeme trenéra či tým.

✓ Škola kurátorů

Sníte o kariéře manažera či businessmana? Nebo byste rádi rozvíjeli své organizační schopnosti? V rámci našeho unikátního programu si to můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Absolvování tohoto programu, do kterého se můžete zapojit opravdu každý, vám rozšíří možnosti uplatnění v budoucnosti. Své nabyté schopnosti můžete využít během prvních měsíců na vysoké škole či ve spolupráci s naším centrem.

✓ Placení studia na splátky

U nás můžete platit jazykový kurz na splátky. Chceme tak vyjít vstříc všem a zároveň poukázat na kvalitu našich služeb.

✓ Garance přijetí na vysokou školu

Zavazujeme se poskytnout vysoce kvalitní přípravu k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Všichni studenti mají právně garantováno vrácení částky zaplacené za přípravné kurzy k přijímacím zkouškám a částky za kurzy českého jazyka v případě, že se nedostanou na jimi vybraný obor na vysokou školu v ČR.

✓ Pomoc kurátora 24 hodin denně

Během celého kurzu funguje pro každého zahraničního studenta 24 hodinová podpora kurátorů. Speciální pomocný program pomůže každému absolventovi, aby se co nejlépe adaptoval a mohl se maximálně soustředit na studium. Všichni studenti P.E.C. získají odpovědi na všechny vzniklé otázky, podporu a potřebnou pomoc.

Спасибо!
Ok
Спасибо!
Урок был отослан.
А еще у нас есть
онлайн-уроки
Посмотреть!
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!