Prague Education Center –
jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Více než jazyková škola
Viber/WhatsApp/Telegram: +420 777 077 110
Osobní účet
CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS - 0-1
CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS - 0-2
CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS - 0-3
CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS - 0-4
Пражский образовательный Центр

CESTA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU ZAČÍNÁ U NÁS

Пражский образовательный Центр

Kdo jsme?  

  • Jsme jedna z největších a nejuznávanějších českých vzdělávacích institucí.
  • Jsme dynamicky se rozvíjející středisko.
  • Jsme organizace, která nabízí všem zájemcům výuku českého jazyka, přípravu k přijímacím zkouškám a na studium na české vysoké škole.
  • Jsme tým milých lidí, kteří vám pomohou nejen s výukou, ale i s životem v cizí zemi.
  • Jsme lidé, kteří vám chtějí pomoci splnit si váš sen!
  • Jsme Pražské vzdělávací středisko!

 

Chcete studovat v České republice, ale neumíte ani slovo česky? Pak jste tu naprosto správně!

 

Odjet do cizí země, jejíž jazyk plně neovládáte, studovat tam a žít, je více než těžké. My v Pražském vzdělávacím středisku to plně chápeme, a proto se snažíme všem odvážlivcům z ruskojazyčných zemí pomoci s těžkými začátky, nasměrovat je na jejich studijní a životní cestě a ukázat jim, že studium a život v cizí zemi není zdaleka tak složitý a nedosažitelný, jak by se mohlo zdát.

Pražské vzdělávací středisko aktivně působí již několik let na české vzdělávací scéně. Cílem našich studijních programů je naučit rusky hovořící absolventy středních škol českému jazyku a připravit je k přijímacím zkouškám. Podmínkou studia na českých vysokých školách je znalost českého jazyka na úrovni B2 – a to je přesně to, s čím vám můžeme pomoci. S námi během jednoho roku dosáhnete úrovně B2 či dokonce vyšší! S námi se připravíte na přijímací zkoušky nejen z hlediska jazyka, ale i teoretických znalostí nezbytných pro přijetí.  

 ✓ Kdo vás bude učit?

Schopný a energický pedagogický tým tvoří nedílnou součást našeho střediska. Díky naším učitelům, kteří mají s výukou zahraničních studentů již bohaté zkušenosti, je úspěšnost přijetí našich zahraničních studentů na české vysoké školy velmi vysoká. Výuka kombinuje tradiční vzdělávací postupy a zároveň i moderní, interaktivní a efektivní metody. Naši učitelé jsou nejen kvalitním pedagogy, ale zároveň i mentory a přáteli.

✓ Z jakých programů si můžete vybrat?

Chcete přijet studovat na rok nebo jen tzv. na zkoušku na prázdniny? Ani jedna z variant pro nás není problém! Naše středisko nabízí širokou škálu vzdělávacích programů, ze kterých si můžete vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

V rámci programu Letní škola, můžete přijet studovat a poznávat Českou republiku na dva až čtyři týdny v červenci či srpnu.

Chtěli byste přijet jen na týden, ale v létě se vám to nehodí? Pak tu pro vás máme týdenní programy v rámci jarních, podzimních či zimních prázdnin.

Pro zájemce o studium na univerzitách v České republice nabízíme roční či semestrální studijní přípravné programy, u kterých si vyberete zaměření kurzu dle vysněné vysoké školy (humanitní, technické, lékařské atd.), intenzitu výuky a i město, ve kterém budete studovat (Praha, Brno, Liberec).

✓ Co budete dělat mimo školu a kdo se o vás postará?

Naše studijní programy nejsou zdaleka jen o studiu. Pro studenty organizujeme nejrůznější sportovní či kulturní akce, nechybí ani poznávací výlety či zábavný program. Během celého kurzu funguje pro každého zahraničního studenta 24 hodinová podpora kurátorů. Kurátor je člověk, na kterého se můžete obrátit kdykoliv a s čímkoliv. Kurátoři jsou tu proto, abyste se rychleji a bez problémů adaptovali, neřešili složité situace úplně sami a mohli se plně soustředit na studium. Pokud se vám práce kurátora zalíbí a objevíte v sobě organizační schopnosti, můžete se postupem času stát jedním z členů našeho týmu, jedním z kurátorů.

✓ Kde budete bydlet?

Máte obavu, že budete muset složitě hledat ubytování ve městě, které vůbec neznáte? Žádný strach! My, v Pražském vzdělávacím středisku, se o vaše ubytování postaráme. Našim studentům nabízíme bydlení v příjemných, prostorných a světlých pokojích zařízených veškerým vybavením, které je nezbytné pro pohodlné a bezproblémové bydlení a studium.

Rezidence, ve kterých studenti bydlí, se vždy nacházejí ve strategické a dopravně dostupné lokalitě, ve které nechybí ani základní občanská vybavenost s širokými možnostmi trávení volného času.

Спасибо!
Ok
Спасибо!
Урок был отослан.
А еще у нас есть
онлайн-уроки
Посмотреть!
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!